top of page

Szkolimy Ekspertów Przez Doświadczenie

Kim są Eksperci Przez Doświadczenie?

Ekspertami przez doświadczenie są osoby, które same zmagały się z problemami natury psychicznej lub osoby bliskie (rodzice, rodzeństwo, partnerzy, przyjaciele, znajomi), które towarzyszą osobom chorującym w ich codziennym funkcjonowaniu. Eksperci przez doświadczenie współprowadzą razem ze specjalistami zajęcia grupowe lub udzielają wsparcia indywidualnego.

Jak działamy?

Fundacja zajmuje się szkoleniem Ekspertów Przez Doświadczenie i wdrażaniem ich do prowadzenia zajęć profilaktycznych, grup wsparcia, udzielania wsparcia indywidualnego. Środowiskowe centra zdrowia psychicznego coraz częściej włączają Ekspertów w swoją pracę.

Chcesz zostać Ekspertem Przez Doświadczenie?

Świetnie się składa, prowadzimy rekrutację na Ekspertów! Skontaktuj się z nami przez poniższy formularz, odezwiemy się najszybciej jak to możliwe!

Chcesz otrzymać indywidualne wsparcie EPD?

Zapisz się na szkolenie dla EPD

Dziękujemy! Skontaktujemy się z Tobą!

Jeśli chcesz skorzystać z Indywidualnego Wsparcia Eksperta, wypełnij formularz. Skontaktujemy się możliwie jak najszybciej. *dotyczy tylko mieszkańców Poznania oraz gmin: Swarzędz, Czerwonak, Kleszczewo, Kostrzyn, Kórnik, Murowana Goślina, Pobiedziska*

Zapisz się na Indywidualne Wsparcie EPD

Dziękujemy! Skontaktujemy się z Tobą!

bottom of page