top of page

Co zyskasz?

– poznasz różnorodne sposoby na skuteczne niwelowanie lęku
– dowiesz się, jak obniżyć poziom stresu  związany z porodem
– otrzymasz wskazówki dotyczące przygotowania Ciebie samej i ojca dziecka do porodu, połogu i opieki nad maleństwem
– zyskasz wiedzę dotyczącą optymalnego dbania o potrzeby wszystkich członków rodziny i budowania bezpiecznej więzi z niemowlęciem

Co nas wyróżnia?

- zajęcia oparte są na rzetelnej wiedzy psychologicznej

- prowadzące zajęcia to psycholożki i psychoterapeutki

- materiały są przejrzyste i profesjonalne 

- pracujemy w małych grupach (6-10 osób)

- nie zostawiamy uczestników z materiałami "do pracy własnej"

- dajemy możliwość dzielenia się swoim doświadczeniem z grupą i otrzymania feedbacku

Trening dla przyszłych matek

Spodziewasz się dziecka... Ale nie wiesz, czego tak naprawdę się spodziewać? Myśli o porodzie napawają Cię lękiem? Okres połogu to dla Ciebie wielka niewiadoma? Nie masz pojęcia, jak poradzisz sobie w roli matki? Boisz się, że nie dasz rady, nie podołasz, popełnisz błędy? Zapraszamy na warsztaty, podczas których będziesz mogła przygotować się na przyjście na świat dziecka i zastąpić wątpliwości - pełnym nadziei oczekiwaniem.

Spotkanie I

26.11.2022

Psychologiczne przygotowanie do porodu – by przestać się bać

11:00-13:00

Jak do wszystkich trudnych i złożonych sytuacji, do porodu można się przygotować. Na pierwszym spotkaniu dowiesz się, jak wzmocnić się od strony psychologicznej, by ułatwić sobie przejście przez to niezwykłe wydarzenie, jakim jest przyjście na świat dziecka.

Spotkanie II

03.12.2022

Radzenie sobie ze stresem w trakcie trwania porodu

11:00-13:00

Na drugim spotkaniu dowiesz się, jak przygotować siebie i swoją osobę towarzyszącą do porodu oraz jak radzić sobie z silnym stresem. Poznasz skuteczne techniki niwelujące napięcie, co zwiększy Twoją kontrolę nad reakcjami emocjonalnymi w trakcie akcji porodowej.

11:00-13:00

11:00-13:00

Spotkanie III

10.12.2022

Ja, dziecko, partner – jak pogodzić potrzeby wszystkich?

Na trzecim spotkaniu zostaną omówione psychologiczne aspekty połogu. Poznasz różnice między baby bluesem a depreseją poporodową. Dowiesz się jak ułatwić sobie przejście przez ten czas oraz jak zadbać o relację ze świeżo upieczonym tatą.

Spotkanie IV

17.12.2022

Budowanie więzi z dzieckiem – na co zwrócić uwagę

Na ostatnim spotkaniu przyjrzymy się temu, jakie zachowania sprzyjają kształtowaniu dobrej relacji z dzieckiem. Zyskasz  wiedzę o tym, na co sprzyja budowanie bezpiecznej i bliskiej więzi z Twoim maleństwem, która z kolei będzie bazą dla jego dalszego, harmonijnego rozwoju.

Przebieg treningu

IMG_8562logo (1).jpg

Katarzyna Lisiak

Prowadząca

Psycholog, psychoterapeutka. Od 2014 roku pracuje terapeutycznie z pacjentami z zaburzeniami nastroju i zaburzeniami osobowości w nurcie psychodynamicznym. Od 2010 roku prowadzi różnorodne warsztaty i treningi psychologiczne, m.in. dla studentów, kobiet w ciąży, matek powracających na rynek pracy po urodzeniu dziecka, seniorów, opiekunów pacjentów cierpiących na choroby otępienne oraz dla osób zmagających się z problemami psychicznymi. Od 2018 roku współpracuje z Fundacją CISZUM i Stowarzyszeniem na Tak w zakresie psychoedukacji osób cierpiących na zaburzenia psychiczne i ich bliskich. 

4 spotkania online po 2h

26.11.2022, 03.12.2022, 10.12.2022, 17.12.2022

15:00-17:00

Zoom

499 pln

bottom of page